Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-06-23 14:17:07

ronczi

Administrator

Skąd: Siemianowice Śląskie
Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 81
Punktów :   

Nie tylko Ja - Przemek

Zachęcam do umawiania spotkani, nie koniecznie ze mną i nie koniecznie u Krzysia. Forum powstało z myślą o tych którzy chcą zagrać a nie mają gdzie lub z kim, chciałem aby dostęp do forum miała wąska grupa wspólnych znajomych oraz aby wszyscy mieli równe szanse tzn. jak ogłoszę, że mam ja lub ktoś inny ochotę lub czas/miejsce zagrać w coś to nie dzwonię po kolei aby nie faworyzować.
Jakiś czas temu dotarły do mnie słuchy o tym, że chcecie grać a tutaj cisza jak czegoś nie ogłoszę to nikt nie wyjdzie z inicjatywą lub nikt się nie wpisze. Wnioskuje z tego, że nie ma takiej potrzeby. Ja mam gdzie i z kim grać. Chciałem przemieszać trochę ludzi sprawić abyście się poznali i poznawali inne gry oraz jak już wspomniałem nie faworyzować nikogo przez wcześniejsze dzwonienie.
Miało być pięknie jest jak zawsze co śmieszniejsze takie zdanie usłyszałem od prawie wszystkich użytkowników.
Głupio się czuję jak muszę sam kompletować listę graczy, gry są często do 5 osób a z moich znajomych którzy grają jest około 15. Nie mam zamiaru organizować czasu komuś na siłę.

Offline

 

#2 2008-06-27 09:34:21

guwer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nie tylko Ja - Przemek

Niektórzy mówili Ci to z doświadczenia. To samo było z moim forum odnośnie piłki, wszyscy chcieli grać ale...
Ja ze swej strony mówiłem wcześniej, że do końca czerwca jestem skupiony na angielskim.
Poza tym trzeba wziąć jeszcze pod uwagę 2 aspekty.
- Aktualnie są mistrzostwa i dużo osób ogląda mecze.
- Jest lato i dużo osób spędza wolny czas poza domem (rower, góry, jeziora itp.) co nie tłumaczy ciszy na forum.
I jeszcze zaczynają się urlopy. Myślę że gry planszowe odrodzą się na czas jesienno-zimowy ;-).
Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.walczmyrazem.pun.pl www.bleach-gotei13.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl www.scooter-tuning.pun.pl www.naruciak1.pun.pl